pühapäev, 28. veebruar 2016

Center Parcs Bispinger Heide

Käisime perega 22.01.-24.01. Bispingenis väiksel kolmepäevasel puhkusel. Kahjuks Christopher kaasa ei tulnud, sest ta oli enne seda 5 päeva koolibändiga väljasõidul ning ta oli liiga väsinud, et kaasa tulla.
Mul oli seda puhkust nii väga vaja, sest koolis oli üsna pingeline ja vajasin lõõgastumist. Jäin tohutult rahule ja läheks hea meelega tagasi! Kogu õhkkond oli väga mõnus ja kohal oli palju välismaalasi, seega kuulsin väga paljusid erinevaid keeli. Kõik nägi küllaltki troopiline välja, mis oli minu arust super, sest ma pole kunagi olnud troopilises kohas. Nägin ka kahte papagoid, flamingosid ja muid loomi.

Kui jõudsime reedesel päeval kohale, siis oli lumi maas. Kui pühapäeval koju läksime, siis polnud lumest mingit märki. Oleksime saanud tegelikult esmaspäevani sinna jääda, aga kuna mina ja Lasse pidime kooli minema ning ema tööle, siis tulime pühapäeva pärastlõunal koju.
Saime kaasa ka selfiepulga, mille üle ma ikka väga rõõmus olin. Ma olen selle soetamise peale mõelnud, kuid nüüd pole enam tarvis, sest sain selle endale tasuta!
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar