Minust

Tervist!

Minu nimi on Kairit Siilak. Olen 18-aastane suurte unistustega tüdruk Jõhvist, Ida-Virumaalt. Õpin hetkel Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi 10. klassi reaal-loodussuunas. 

Olen mitmekülgsete huvidega: olen lõpetanud kunstikooli, tegelen fotograafia ja kunstiga, armastan süüa teha, kirjutan luulet, meeldib tantsida, tunnen huvi keelte õppimise vastu. Eriti suurt huvi pakub mulle inglise keel, samuti on täiesti mõistetav püüd õppida ka teisi keeli, esmajärjekorras saksa keelt.

Olen edasipüüdlik ja motiveeritud. Tean, mida tahan ja töötan sihikindlalt püstitatud eesmärgi nimel. Tean, et ei tohi alla anda ning teen kõik, et seda ei juhtuks.

Kohanen uute inimeste ja kohtadega väga hästi, seega see ei tohiks olla tulevikus probleemiks.

Olen Eesti Punase Risti Ida-Virumaa seltsi noorterühma liige ning ka Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi õpilasesinduse liige. Õpilasesindusega oleme korraldanud palju üritusi: igaaastased pühade tähistamised, moeshow’d, viktoriinid, valentinipäev, tervisenädal ja muud teemanädalad.


Üritan olla ka ettevõtlik. Osalesin ENTRUM (üleriigiline koolinoorte ettevõtlikkusideede konkurss ja arenguprogramm) programmis (5. hooaeg), kus pääsesime oma meeskonnaga 30 parima idee hulka, pääsesime superfinaali ning võitsime "Parim Ida-Virumaa start-up 2015" tiitli.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar